OE VAS176601A
AUDI
šroubovací bit
AUDIVAS1766/01A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • HAZET šroubovací bit TORX® HZT 2224-T45
    zvětšitHAZET šroubovací bit TORX® ‐ HZT 2224-T45
    259,-ve skladu
    Rozměr klíče: T45Netto váha [kg]: 0,01Délka [mm]: 35DIN / ISO: DIN ISO 1173 C8Strana pohonu (profil): ŠestihranRozměry šestihranu pohonu [mm (palce)]: 8 (5/16")Výstupní strana pohonu (profil): vnitřní torxHlava šroubu / profil matky: vnitřní torxEAN:4000896015177AUDI1766/1 (17661)VAS1766/01A (VAS176601A)VAG1766/1 (VAG17661)VAG 1766/1 (VAG17661)V.A.G1766/1 (VAG17661)V.A.G.1766/1 (VAG17661)ASE45037100001ASE450371000004503710000145037100000176601A17661MERCEDES-BENZW452589000900452589000900452-589-00-09-00SM (452589000900SM)VOLKSWAGENASE4503710000017661ASE45037100001V.A.G.1766/1 (VAG17661)176601AV.A.G1766/1 (VAG17661)45037100001VAG 1766/1 (VAG17661)1766/1 (17661)VAG1766/1 (VAG17661)1766/01A (176601A)VAS1766/01A (VAS176601A)45037100000
    Krátké informaceHAZET Bit 2224-T45 ? 5/16 palce (8 mm) šestihran masivní ?
    Vnitřní profil TORX® ? Velikost T45
    Všeobecné informace•Pohon šestihran ISO 1173 C8 (5/16?)
    •Made In Germany
    •Pohon: 5/16 palce (8 mm) šestihran masivní
    •Výstup: Vnitřní profil TORX®
    •Velikost klíče: ? T45
    •Rozměry: 35 mm