OE RF16500253
FIAT
Brzdový kotouč
| FIAT | RF16500253 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FERODO Brzdový kotouč PREMIER - 227 mm FE DDF083
zvětšit
469,-ve skladuSrovnávací průměr: 227Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 227Síla brzdového kotouče [mm]: 10,8Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez šroubuVýška [mm]: 45,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 98Centrovací průměr [mm]: 62Počet děr: 4Jednotka množství: SadaPovrch: olejovánoZkušební značka: R90 homologatedHmotnost [kg]: 6,24Minimální tloušťka [mm]: 9Utahovací moment [Nm]: 86Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 22,5šířka balení [cm]: 22,5Výška balení [cm]: 9,5EAN:5016687108392Použitá čísla: DDF083, DDF083-1Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
FIAT16500253343858124139010420831143858124661870361750655438512655439010717384229438581294439010984377102984385812RF16500250RF16500253INNOCENTI16500253413901042083114385812655438512655439010717384229438581294439010LANCIA165002533438581241390104208311438581261750655438512655439010717384229438581294439010984377102984385812RF16500250PORSCHE984377102984385812SEAT0004208311009843771020098438581206175016500253420831143858125385812984377102984385812RF 165 002 50 (RF16500250)RF 165 002 53 (RF16500253)RF16500250RF16500253SE 0221 65002 A (SE022165002A)SE022165002 A (SE022165002A)SE022165002AZASTAVA04208311413901042083114385812466187036554385126554390109438581294439010DAEWOO655438512655439010VAG4385812FSO061750420831143858126175065543851265543901071738422AUTOBIANCHI41390104208311438581246618703655438512655439010717384229438581294439010TOFAS4208311YUGO43858124661870371738422Konkurenční kódy -
QWP Brzdový kotouč - 228 mm QWP WBD177