OE RF0112205A
FORD
Ozubený řemen, sada ozubení rozvodového řemenu
FORDRF01 1220 5A, RF01 12205A, RF01-12-205A, RF0112205A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Ozubený řemen BO 1987948776
    zvětšitBOSCH Ozubený řemen ‐ BO 1987948776
    389,-ve skladu
    FORD1041869RF0112205ARF0112205RF01 12205A (RF0112205A)RF0 112205 (RF0112205)OK054122053256730MAZDA325 6730 (3256730)32526633256730RF01-12-205B (RF0112205B)RF01-12-205A (RF0112205A)RF01-12-205 (RF0112205)325 2663 (3252663)SUZUKI12761 78E01 000 (1276178E01000)12761-78E01 (1276178E01)1276180KIA0K054 12205 (0K05412205)Konkurenční kódy
  • CONTITECH Ozubený řemen CTT CT832
    zvětšitCONTITECH Ozubený řemen ‐ CTT CT832
    519,-ve skladu
    Počet zubů: 162Délka balení [cm]: 25,5šířka balení [cm]: 16Výška balení [cm]: 3Hmotnost [kg]: 0,205šířka [mm]: 25Rozteč zubů [mm]: 8EAN:4010858020187Použitá číslaCT 832, STD 1296 8000M 25
    FORD1041869RF0112205A32567303252663MAZDARF0112205BSUZUKI127618E01KIA0K05412205Konkurenční kódy
  • DAYCO Ozubený řemen DY 94541
    zvětšitDAYCO Ozubený řemen ‐ DY 94541
    479,-ve skladu
    Počet zubů: 162šířka [mm]: 25,4EAN:8021787527766Použitá čísla162STP254H
  • GATES Ozubený řemen PowerGrip® GT 5355XS
    zvětšitGATES Ozubený řemen PowerGrip® ‐ GT 5355XS
    609,-ve skladu
  • INA Sada ozubení rozvodového řemene IN 530059910
    zvětšitINA Sada ozubení rozvodového řemene ‐ IN 530059910
    1 679,-ve skladu
    Počet zubů 1: 162Šířka 1 [mm]: 25Dbejte servisních informací EAN:4005108890351FORD1105980RF01 1220 5 (RF0112205)RF01 1220 5A (RF0112205A)RF0112205RF0112205A325673032526663252663MAZDARF0112205BRF0112700ARF0112700BRF01-12-SF0 (RF0112SF0)RF01-12-700B (RF0112700B)RF01-12-700A (RF0112700A)RF01-12-205B (RF0112205B)RF0112SF0SUZUKI12810-78E00 (1281078E00)1281078E011281078E0012810-78E01 (1281078E01)Konkurenční kódy