OE PO8E0615601P
PORSCHE
Brzdový kotouč
| PORSCHE | PO8E0615601P |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
QWP Brzdový kotouč - 245 mm QWP WBD284
zvětšit
609,-ve skladuSrovnávací průměr: 245Výška [mm]: 40Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Velikost závitu: 15Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 245Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla: BG3673, DDF1232, DF2655, 30 92 3570, 8E0615601B, 23-0748, DF4186, DF4186BP, 8E0615601P, PB 1536, PO8E0615601P, 08.9136.10Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
AUDI8E0615601P895 615 601 A (895615601A)8E0615601BPORSCHEPO8E0615601PSEAT895615601A8E0 615 601 P (8E0615601P)8E0 615 601 B (8E0615601B)ŠKODA895615601AVOLKSWAGEN8E0 615 601 P (8E0615601P)8E0 615 601 B (8E0615601B)895 615 601 A (895615601A)VAG895615601AKonkurenční kódyKrátké informace: