OE MC101120
MCCORMICK
Startovací baterie
| MCCORMICK | MC101120 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CENTRA Startovací baterie StartPRO CNR CG1403
zvětšit
5 269,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 140Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 140Výška [mm]: 223šířka [mm]: 189Délka [mm]: 513Test za studena dle EN [A]: 800Spodní provedení: B00Řazení pólů: 3EAN:3661024015424Použitá čísla: 620034068, 640020076, 640103080Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
EXIDE 140Ah Lk, s.p. 800A, Professional, 12V, 513x189x223 EX EG1403