OE LP370APE080SH0
HYUNDAI
Startovací baterie
| HYUNDAI | LP370APE080SH0 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CENTRA Startovací baterie CENTRA AGM CNR CK800
zvětšit
4 209,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 80Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 80Výška [mm]: 190šířka [mm]: 175Délka [mm]: 315Test za studena dle EN [A]: 800Spodní provedení: B13Řazení pólů: 0EAN:3661024015721Nahrazuje: AGM800Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
CENTRA Startovací baterie CENTRA AGM CNR CK820
zvětšit
4 419,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 82Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 82Výška [mm]: 190šířka [mm]: 175Délka [mm]: 315Test za studena dle EN [A]: 800Spodní provedení: B13Řazení pólů: 0EAN:3661024017039Nahrazuje: AGM800, CK800Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
EXIDE 80Ah P, s.p. 800A, MICRO-HYBRID AGM, 12V, 315x175x190 Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 611,-EX EK800
5 240,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 80Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 315Šířka [mm]: 175Výška [mm]: 190Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 80šířka [mm]: 175Test za studena dle EN [A]: 800Spodní provedení: B13Řazení pólů: 0EAN:36610240340983661024035729Použitá čísla: AGM80SSSkladem ve skladu
Nahrazuje: AGM800
EXIDE Startovací baterie AGM Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 399,-EX EK820
4 418,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 82Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 82Výška [mm]: 190šířka [mm]: 175Délka [mm]: 315Test za studena dle EN [A]: 800Spodní provedení: B13Řazení pólů: 0EAN:3661024037914Použitá čísla: AGM80SSSkladem ve skladu