OE L180819638C
VW (FAW)
Filtr vzduchu v interiéru
| VW (FAW) | L 180 819 638 C |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
MAXGEAR Filtr vzduchu v interiéru MXG 26-0122
zvětšit
100,-ve skladuTyp filtru: filtr částicDélka [mm]: 280šířka [mm]: 206Výška [mm]: 25EAN:5907558504279Použitá čísla: KF-6109Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
SEAT1H0819644VAG1H0 091 700 (1H0091700)1H0 819 638 (1H0819638)1H0 819 638 A (1H0819638A)1H0 819 638 B (1H0819638B)1H0 819 644 (1H0819644)1H0 819 644 A (1H0819644A)1H0 819 644 B (1H0819644B)1H0 819 646 (1H0819646)1H0 819 698 (1H0819698)1H08196441H0819644A1HO 819 644 (1HO819644)1J0819644VW (FAW)L 180 819 638 (L180819638)L 180 819 638 C (L180819638C)Konkurenční kódy -