OE JZW698151N
VAG
Sada brzdových destiček
VAGJZW 698 151 N, JZW698151N
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • KAMOKA Sada brzdových destiček KAM JQ1012646
    zvětšitKAMOKA Sada brzdových destiček ‐ KAM JQ1012646
    449,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osašířka [mm]: 156Tloušťka / síla [mm]: 20Výška [mm]: 74Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuBrzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 200EAN:5908234613599Použitá čísla20676
    SEAT4B0698151AF8E0 698 151 K (8E0698151K)ŠKODA4B0 698 151 N (4B0698151N)4B0698151AF8E0 698 151 J (8E0698151J)VOLKSWAGEN4B0698151ZHVAG4B0 698 151 (4B0698151)4B0 698 151 A (4B0698151A)4B0 698 151 AB (4B0698151AB)4B0 698 151 B (4B0698151B)4B0 698 151 E (4B0698151E)4B0 698 151 H (4B0698151H)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 K (4B0698151K)4B0 698 151 M (4B0698151M)4B0 698 151 N (4B0698151N)4B0698151AF4BO698151K4D0698151J4F0 698 151 (4F0698151)8E0 698 151 F (8E0698151F)8E0 698 151 K (8E0698151K)JZW698151NKonkurenční kódy
  • TOMEX Brakes Sada brzdových destiček TMX TX 13-13
    zvětšitTOMEX Brakes Sada brzdových destiček ‐ TMX TX 13-13
    509,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaTloušťka / síla [mm]: 19,5šířka [mm]: 156,4Výška [mm]: 74,2Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuBrzdový systém: není pro Carbon-keramické brzdové kotouče jen ve spojení s ocelovými brzdovými kotouči ATEVarovný odstup [mm]: 210Hmotnost [kg]: 2EAN:5906485553732Použitá čísla13-13, 20676, 23018, 23019