OE JZW615301M
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDIJZW615301M
SEATJZW615301M
ŠKODAJZW 615 301 M, JZW 615 301M, JZW615301M
VOLKSWAGENJZW 615 301 M, JZW 615 301M, JZW615301M
VAGJZW615301M
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ABS 17194
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ‐ ABS 17194
    509,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Výška [mm]: 35Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 137EAN:8717109237344ŠKODA6Q0.615.301 (6Q0615301)6Q0615301AJZW615301MVOLKSWAGEN6Q0.615.301 (6Q0615301)6Q0.615.301A (6Q0615301A)JZW615301MVAG6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0 615 301A (6Q0615301A)EICHER104441109OSCA09110Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 239 mm BRE 09.8483.11
    zvětšitBREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 239 mm ‐ BRE 09.8483.11
    739,-ve skladu
  • DELPHI Brzdový kotouč - 239 mm DF BG3695
    zvětšitDELPHI Brzdový kotouč - 239 mm ‐ DF BG3695
    529,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýPočet děr: 5Zkušební značka: E1 90R-02C0289/1954Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Centrovací průměr [mm]: 65Výška [mm]: 34,9EAN:5012759227893ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0615301AJZW615301MVOLKSWAGEN6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0 615 301A (6Q0615301A)5Z0615301JZW615301M1J0 615 301L (1J0615301L)Konkurenční kódy