OE JZW615301M
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
| VOLKSWAGEN | JZW 615 301 M, JZW 615 301M, JZW615301M |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ABS 17194
zvětšit
509,-ve skladuSrovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Výška [mm]: 35Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 137EAN:8717109237344ŠKODA6Q0.615.301 (6Q0615301)6Q0615301AJZW615301MVOLKSWAGEN6Q0.615.301 (6Q0615301)6Q0.615.301A (6Q0615301A)JZW615301MVAG6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0 615 301A (6Q0615301A)EICHER104441109OSCA09110Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 239 mm BRE 09.8483.11
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
DELPHI Brzdový kotouč - 239 mm DF BG3695
529,-ve skladuSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýPočet děr: 5Zkušební značka: E1 90R-02C0289/1954Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Centrovací průměr [mm]: 65Výška [mm]: 34,9EAN:5012759227893ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0615301AJZW615301MVOLKSWAGEN6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0 615 301A (6Q0615301A)5Z0615301JZW615301M1J0 615 301L (1J0615301L)Konkurenční kódySkladem ve skladu
FERODO Brzdový kotouč PREMIER High Carbon - 239 mm FE DDF1164C
639,-ve skladuSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyVýška [mm]: 34,6Centrovací průměr [mm]: 65Počet děr: 5Zpracování: vysoce nauhličenoJednotka množství: SadaPovrch: nátěrHmotnost [kg]: 3,69Minimální tloušťka [mm]: 16Utahovací moment [Nm]: 120Délka balení [cm]: 24šířka balení [cm]: 24Výška balení [cm]: 7,5EAN:4044197988143Použitá čísla: DDF1164CSkladem ve skladu
HELLA PAGID Brzdový kotouč PRO - 239 mm HPG 8DD 355 107-651