OE JZW615301M
VAG
Brzdový kotouč
| VAG | JZW615301M |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
JP GROUP Brzdový kotouč - 239 mm JPG 1163111100
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
KAMOKA Brzdový kotouč - 239 mm KAM 103205
zvětšit
479,-ve skladuMontovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 18Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Počet děr: 5Výška [mm]: 35Centrovací průměr [mm]: 65Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 239SEAT6Q06153016Q0 615 301 A (6Q0615301A)ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0615301A6Q0615301JZW615301MVAG6Q0 615 301 A (6Q0615301A)6Q0 615 301 L (6Q0615301L)JZW615301M6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q061530123-0614 (230614)6Q0615301AKonkurenční kódySkladem ve skladu