OE FE05185209A
MAZDA
Startovací baterie
| MAZDA | FE05185209A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CENTRA Startovací baterie CENTRA EFB CNR CL604
zvětšit
2 799,-ve skladuBaterie: EFB baterieKapacita baterie [Ah]: 60Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 60Výška [mm]: 222šířka [mm]: 173Délka [mm]: 230Test za studena dle EN [A]: 520Spodní provedení: B13Řazení pólů: 0EAN:3661024016568MAZDAPE1T-18-520-9B (PE1T185209B)N25918520KF0318520C9DKF0318520CFE5218520AFE5218520FE05185209DFE05185209CFE05185209BFE05185209APE1T-18-5209B (PE1T185209B)PE1T18520BP2218520ABP2118520PEAR18520MITSUBISHI8201A171TOYOTA28800-YZZYY (28800YZZYY)28800-YZZFA (28800YZZFA)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
EXIDE 60Ah P, s.p. 520A, MICRO-HYBRID ECM, 12V, 230x173x222 Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 278,-EX EL604