OE CJ5Z6108A
FORD
Píst, sada pístu
| FORD | CJ5Z 6108 A, CJ5Z-6108-A, CJ5Z6108A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
ET ENGINETEAM Píst ETE PM008400
zvětšit
2 549,-ve skladuVývrt válce [mm]: 79Standardní rozměr [STD] Typ ojnice: Trapezpleuel (trapézová ojnice)Délka čepu: 46Průměr šroubu - ∅ [mm]: 21Výška komprese [mm]: 28,65EAN:8592779023950FORD1840289CJ5Z 6108 A (CJ5Z6108A)CJ5Z-6108-A (CJ5Z6108A)CJ5Z6108AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
ET ENGINETEAM Sada pístu ETE PM008400VR1
zvětšit
11 239,-ve skladuKvantita: 4Vývrt válce [mm]: 79Standardní rozměr [STD] Typ ojnice: Trapezpleuel (trapézová ojnice)Délka čepu: 46Průměr šroubu - ∅ [mm]: 21Výška komprese [mm]: 28,65EAN:8592779041060FORD1840289CJ5Z 6108 A (CJ5Z6108A)CJ5Z-6108-A (CJ5Z6108A)CJ5Z6108AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
KOLBENSCHMIDT Píst KLB 40883600
2 839,-ve skladučíslo produkce: 079206Vývrt válce [mm]: 79,02Vůle pístu [mm]: 0,04Výška komprese [mm]: 28,65Délka [mm]: 53,94Přesah pístu [mm]: 6,29Průměr výbrusu [mm]: 53,45číslo dílu: 100280000 100290000 100300000Standardní rozměr [STD] Průměr šroubu - ∅ [mm]: 21Délka čepu: 46Typ ojnice: Trapezpleuel (trapézová ojnice)EAN:4028977931444Použitá čísla: 079206Skladem ve skladu