OE BR7426251D
MAZDA
Brzdový kotouč
| MAZDA | BR74-26-251D, BR7426251D |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 251 mm ABS 16088
zvětšit
449,-ve skladuSrovnávací průměr: 251Vnější průměr [mm]: 250Síla brzdového kotouče [mm]: 9Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 34,5Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 55Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje [mm]: 135EAN:8717109013559MAZDABB4C-26-251 (BB4C26251)BB4C-26-251B (BB4C26251B)BB4C-26-251C (BB4C26251C)BB4C26251ABB8V26251BR74-26-251A (BR7426251A)BR74-26-251B (BR7426251B)BR74-26-251C (BR7426251C)BR74-26-251D (BR7426251D)BR74-26-251E (BR7426251E)G15Y26251FORD USAF1CZ2C026AF7CZ2C026ABKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
BOSCH Brzdový kotouč - 251 mm BO 0986478701
zvětšit
559,-ve skladuSrovnávací průměr: 251Vnější průměr [mm]: 250,5Síla brzdového kotouče [mm]: 9Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 34,5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 55,02Počet děr: 4Povrch: olejovánoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubySplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 13EAN:4047024095014Použitá čísla: BD615Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
MAZDABB4C-26-251C (BB4C26251C)BR74-26-251A (BR7426251A)BB4C-26-251 (BB4C26251)BR74-26-251B (BR7426251B)F1ZZ2C026BF1ZZ2C026ABR74-26-251D (BR7426251D)F1ZZ 2C 026B (F1ZZ2C026B)F1ZZ 2C 026A (F1ZZ2C026A)F1CZ2C026BF1CZ2C026ABR74-26-251E (BR7426251E)Konkurenční kódy -
BREMBO Brzdový kotouč - 250 mm BRE 08.6857.10
499,-ve skladuSrovnávací průměr: 250Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 9Počet děr: 4Výška [mm]: 35Centrovací průměr [mm]: 55Vnější průměr [mm]: 250Minimální tloušťka [mm]: 8Utahovací moment [Nm]: 103EAN:8020584685716MAZDAG15Y26251BB4C26251BB4C26251ABB4C26251BBB4C26251CBB8V26251BR7426251BR7426251ABR7426251BBR7426251DBR7426251EE1C72C026AF1ZZ2C026AF7CZ2C026BAMERCURYF1CZ2C026BFORD USAF7CZ2C026ABF1CZ2C026AFORD ASIA & OCEANIAB53026251AKonkurenční kódySkladem ve skladu