OE ASE45139300000
AUDI, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Děrovací kleště
| AUDI | ASE45139300000 |
| ŠKODA | ASE45139300000 |
| VOLKSWAGEN | ASE45139300000 |
| VAG | ASE45139300000 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
HAZET Děrovací kleště HZT 1964-50
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Krátké informace: HAZET Děrovací kleště 1964-50 ? 5 mm Všeobecné informace: Použití: Děrování plechů do tloušťky 1 mm při průvarovém bodovém svařování (MAG metoda svařování) •Používá se společně s odsazovacími kleštěmi HAZET 1932 •Plastové krytí rukojetí •Povrch: chromováno •Made In Germany •Rozměry: 300 mm •Průměr: 5 mm •Hmotnost netto (kg): 0.79 kg -