OE A6112030175
MERCEDES-BENZ
Termostat chladiva
| MERCEDES-BENZ | A611 203 01 75, A6112030175 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
CALORSTAT by Vernet Termostat chladiva CSV TH6848.87J
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
GATES Termostat - chladivo GT TH36187G1
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 7-14 dnů.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno do 7-14 dnů
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí.
MERCEDES-BENZA6112030175A611200011561120001156112030175Konkurenční kódy -
MAGNETI MARELLI Termostat chladiva MAG 352317100030
Nahrazuje: 352317000030, 352049887000
MAHLE Termostat chladiva MAO TH 10 87
1 209,-ve skladuOtevírací teplota [°C]: 87Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímšířka balení [cm]: 11,20Délka balení [cm]: 12,0Výška balení [cm]: 15,70Hmotnost netto [g]: 320EAN:4250192943937Použitá čísla: 2.421.87.355, 70809198, 70807828, 2.421.87Skladem ve skladu
MAHLE Termostat chladiva MAO TX 476 87D
599,-ve skladuOtevírací teplota [°C]: 87Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr 2 [mm]: 33Průměr [mm]: 42Výška 1 [mm]: 24Výška 2 [mm]: 34,2šířka balení [cm]: 6,70Hmotnost netto [g]: 79Délka balení [cm]: 8,7Výška balení [cm]: 9,20EAN:4057635200127Použitá čísla: 72529851Skladem ve skladu