OE A221423111207
MERCEDES-BENZ
Brzdový kotouč
MERCEDES-BENZA 221 423 1112 07, A221 423 11 12/07, A221423111207
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FEBI Brzdový kotouč - 300 mm FB 26404
    zvětšitFEBI Brzdový kotouč - 300 mm ‐ FB 26404
    819,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • TEXTAR Brzdový kotouč PRO - 300 mm TXT 92176503
    zvětšitTEXTAR Brzdový kotouč PRO - 300 mm ‐ TXT 92176503
    1 129,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 300Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 12Výška [mm]: 58,4Minimální tloušťka [mm]: 10Povrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 180Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 67Počet děr v brzdovém bubnu: 05/06Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 31,3šířka balení [cm]: 31,3Výška balení [cm]: 14Hmotnost [kg]: 5,5EAN:4019722312632Použitá čísla98200 1765, 98200 1765 0 1, 98200 1765 0 1 PRO
  • ZIMMERMANN Brzdový kotouč COAT Z - 300 mm ZIM 400.3662.20
    zvětšitZIMMERMANN Brzdový kotouč COAT Z - 300 mm ‐ ZIM 400.3662.20
    1 189,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 300Typ brzdového kotouče: plnýPovrch: nátěrVnější průměr [mm]: 300Síla brzdového kotouče [mm]: 12Výška [mm]: 58Ráfek, počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 67Zkušební značka: ECE R90 APPROVEDMinimální tloušťka [mm]: 10Hmotnost [kg]: 5,4Počet děr v brzdovém bubnu: 6/5EAN:4250238716655MERCEDES-BENZ221 423 1112 07 (221423111207)A 221 423 1112 07 (A221423111207)A 221 423 1112 (A2214231112)A 221 423 0712 (A2214230712)221 423 1112 (2214231112)221 423 0712 (2214230712)Konkurenční kódy