OE A0119977246
MERCEDES-BENZ
Těsnící kroužek, těsnicí kroužek převodovky
MERCEDES-BENZA 011 997 72 46, A011 997 7246, A0119977246
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CORTECO Těsnicí kroužek převodovky COR 12012574B
    zvětšitCORTECO Těsnicí kroužek převodovky ‐ COR 12012574B
    239,-u výrobce
    Vnitřní průměr 1 [mm]: 28Materiál: NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)Vnější průměr 1 [mm]: 40Protiprachová ochrana: s těsněním proti prachuVýška 1 [mm]: 8Výška 2 [mm]: 8,5EAN:3358960143136Použitá čísla82012574, BABSL Simmerring, BABSLSIMMERRING«
    MERCEDES-BENZ0119977246A0119977246Konkurenční kódy
  • DT Těsnicí kroužek převodovky DT 4.20170
    zvětšitDT Těsnicí kroužek převodovky ‐ DT 4.20170
    55,-ve skladu
    Pro OE číslo: 011 997 7246Výška 1 [mm]: 8Výška 2 [mm]: 8,5Vnitřní průměr [mm]: 28Vnější průměr [mm]: 40Záruka: Záruka 2 rokyHmotnost netto [g]: 9,5EAN:04057795119444MERCEDES-BENZ004 997 6147 (0049976147)005 997 4346 (0059974346)A011 997 7246 (A0119977246)011 997 7246 (0119977246)A005 997 4346 (A0059974346)A004 997 6147 (A0049976147)A002 997 4440 (A0029974440)002 997 4440 (0029974440)Konkurenční kódy
  • ELRING Těsnící kroužek ELR 237.744
    zvětšitELRING Těsnící kroužek ‐ ELR 237.744
    55,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 28Vnější průměr [mm]: 40Výška [mm]: 8,5Typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku: ASMateriál: NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)Protiprachová ochrana: s těsněním proti prachuEAN:4041248016275MERCEDES-BENZ002 997 44 46 (0029974446)003 997 26 47 (0039972647)004 997 61 47 (0049976147)011 997 72 46 (0119977246)A 002 997 44 46 (A0029974446)A 003 997 26 47 (A0039972647)A 004 997 61 47 (A0049976147)A 011 997 72 46 (A0119977246)Konkurenční kódy