OE A0061531428
MERCEDES-BENZ, STEYR, SMART, MAYBACH
MERCEDES-BENZA 006 153 14 28, A006 153 14 28, A006 1531 428, A0061531428
STEYRA 006 153 14 28
SMARTA 006 153 14 28, A006 153 14 28, A006 1531 428, A0061531428
MAYBACHA 006 153 14 28
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Snímač plnicího tlaku BO 0261230191
    zvětšitBOSCH Snímač plnicího tlaku ‐ BO 0261230191
    559,-ve skladu
    EAN:4047024597204Použitá číslaDS-S3
    Nahrazuje0 261 230 141
  • CALORSTAT by Vernet Senzor tlaku sacího potrubí CSV MS0113
    zvětšitCALORSTAT by Vernet Senzor tlaku sacího potrubí ‐ CSV MS0113
    559,-ve skladu
  • DELPHI Senzor tlaku sacího potrubí DF PS10136
    zvětšitDELPHI Senzor tlaku sacího potrubí ‐ DF PS10136
    609,-ve skladu
  • EPS (facet) Snímač barometrického tlaku vzduchu EPS 10.3102
    zvětšitEPS (facet) Snímač barometrického tlaku vzduchu ‐ EPS 10.3102
    549,-ve skladu
    Tlak od [kPa]: 10Tlak do [kPA]: 265Výstupní napětí od [V]: 0,314Výstupní napětí do [V]: 4,75EAN:8012510006542Použitá číslaEPS 1.993.102, KW 493 102
  • ERA Senzor tlaku sacího potrubí ERA 550142A
    zvětšitERA Senzor tlaku sacího potrubí ‐ ERA 550142A
    399,-ve skladu
    Volitelné Počet pólů: 3Tvar zásuvky: oválnýTlak od [kPa]: 10Tlak do [kPA]: 265Hmotnost [kg]: 0,016Alternativní sada opravy: 550142EAN:8053379054633MERCEDES-BENZA 0 016 146 V0 01 (A0016146V001)004 153 31 28 (0041533128)006 153 14 28 (0061531428)A 004 153 31 28 (A0041533128)A 006 153 14 28 (A0061531428)0 016 146 V0 01 (0016146V001)MITSUBISHIMB16244349VOLKSWAGEN2E0 906 051 A (2E0906051A)Konkurenční kódy