OE A0061531428
MERCEDES-BENZ
MERCEDES-BENZA 006 153 14 28, A006 153 14 28, A006 1531 428, A0061531428
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Snímač plnicího tlaku BO 0261230191
    zvětšitBOSCH Snímač plnicího tlaku ‐ BO 0261230191
    559,-ve skladu
    EAN:4047024597204Použitá číslaDS-S3
    Nahrazuje0 261 230 141
  • CALORSTAT by Vernet Senzor tlaku sacího potrubí CSV MS0113
    zvětšitCALORSTAT by Vernet Senzor tlaku sacího potrubí ‐ CSV MS0113
    559,-ve skladu
  • DELPHI Senzor tlaku sacího potrubí DF PS10136
    zvětšitDELPHI Senzor tlaku sacího potrubí ‐ DF PS10136
    609,-ve skladu
  • EPS (facet) Snímač barometrického tlaku vzduchu EPS 10.3102
    zvětšitEPS (facet) Snímač barometrického tlaku vzduchu ‐ EPS 10.3102
    549,-ve skladu
    Tlak od [kPa]: 10Tlak do [kPA]: 265Výstupní napětí od [V]: 0,314Výstupní napětí do [V]: 4,75EAN:8012510006542Použitá číslaEPS 1.993.102, KW 493 102
  • ERA Senzor tlaku sacího potrubí ERA 550142A
    zvětšitERA Senzor tlaku sacího potrubí ‐ ERA 550142A
    399,-ve skladu
    Volitelné Počet pólů: 3Tvar zásuvky: oválnýTlak od [kPa]: 10Tlak do [kPA]: 265Hmotnost [kg]: 0,016Alternativní sada opravy: 550142EAN:8053379054633MERCEDES-BENZA 0 016 146 V0 01 (A0016146V001)004 153 31 28 (0041533128)006 153 14 28 (0061531428)A 004 153 31 28 (A0041533128)A 006 153 14 28 (A0061531428)0 016 146 V0 01 (0016146V001)MITSUBISHIMB16244349VOLKSWAGEN2E0 906 051 A (2E0906051A)Konkurenční kódy