OE 9A409529B
AUDI
Těsnicí kroužek hřídele rozvodovky
| AUDI | 9A 409 529 B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Těsnicí kroužek hřídele rozvodovky FB 31504
zvětšit
99,-ve skladuMontovaná strana: leváTloušťka / síla [mm]: 8Vnitřní průměr [mm]: 54Vnější průměr [mm]: 68Materiál: ACM (polyakrylkaučuk)Hmotnost [kg]: 0,02EAN:4027816315049AUDI09A 409 529 A (09A409529A)9A 409 529 B (9A409529B)9A 409 529 A (9A409529A)09A 409 529 B (09A409529B)SEAT09A 409 529 B (09A409529B)9A 409 529 B (9A409529B)9A 409 529 A (9A409529A)09A 409 529 A (09A409529A)ŠKODA09A 409 529 A (09A409529A)9A 409 529 B (9A409529B)9A 409 529 A (9A409529A)09A 409 529 B (09A409529B)VOLKSWAGEN09A 409 529 B (09A409529B)9A 409 529 A (9A409529A)09A 409 529 A (09A409529A)9A 409 529 B (9A409529B)Konkurenční kódySkladem ve skladu