OE 9A325429B
VAG
Hydraulický filtr automatické převodovky, sada hydraulického filtru automatické převodovky
VAG9A 325 429 B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte druh zboží...
  • VAICO Hydraulický filtr automatické převodovky VAC V10-2362
    zvětšitVAICO Hydraulický filtr automatické převodovky ‐ VAC V10-2362
    659,-ve skladu
    Typ převodovky: 5-stupňová automatická převodovkaTloušťka / síla [mm]: 33Doplňkový potřebný díl - viz. seznam příslušenství Převodovka typ: Jatco 09BTyp filtru: Vložka filtruDoporučený interval výměny [km]: 80000Doporučený interval výměny [roky]: 5EAN:404600156834304046001568343FORD1 204 331 (1204331)1 204 330 (1204330)1 133 093 (1133093)SEAT09A 325 429 A (09A325429A)9A325429A9A325429B09A 325 429 B (09A325429B)ŠKODA09A 325 429 B (09A325429B)9A325429B09A 325 429 A (09A325429A)9A325429AVOLKSWAGEN09A 325 429 B (09A325429B)09A 325 429 A (09A325429A)9A325429B9A325429AVAG09A 325 429 B (09A325429B)09A 325 429 A (09A325429A)9A 325 429 B (9A325429B)9A 325 429 A (9A325429A)FORD USAYM21-7N113-AA (YM217N113AA)1M21-7N113-AB (1M217N113AB)1M21-7N113-AA (1M217N113AA)Konkurenční kódy