OE 98AB9601CB
FORD
Vzduchový filtr
FORD98 A B 9601 CB, 98AB 9601 CB, 98AB-9601-CB, 98AB9601CB
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Vzduchový filtr BO 1457433686
    zvětšitBOSCH Vzduchový filtr ‐ BO 1457433686
    179,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 267šířka [mm]: 147,5Výška [mm]: 45EAN:3165141088991Použitá číslaS 3686
    Nahrazuje1 457 433 034, 0 986 626 844
  • CHAMPION Vzduchový filtr CH CAF100697P
    zvětšitCHAMPION Vzduchový filtr ‐ CH CAF100697P
    112,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 271šířka [mm]: 148Výška [mm]: 47Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 27,3šířka balení [cm]: 15,2Výška balení [cm]: 5,1EAN:4044197758418Použitá číslaCAF100697P, U697
    NahrazujeU697/606
    FORD1058022107224698AX9601AA98AB9601CBKonkurenční kódy
  • HENGST FILTER Vzduchový filtr HGF E375L
    zvětšitHENGST FILTER Vzduchový filtr ‐ HGF E375L
    168,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 267šířka [mm]: 148Výška [mm]: 47EAN:40307760372964030776006452Použitá čísla6739310000, 1384310000
    FORD1 072 246 (1072246)7T16-9601-AA (7T169601AA)7T16-9601-AB (7T169601AB)98 A B 9601 CB (98AB9601CB)1516 739 (1516739)1480 568 (1480568)98AX-9601-AA (98AX9601AA)1 058 022 (1058022)1 480 568 (1480568)1 319 573 (1319573)1 516 739 (1516739)1 319 615 (1319615)Konkurenční kódy
  • MAHLE Vzduchový filtr MAO LX 798/1
    zvětšitMAHLE Vzduchový filtr ‐ MAO LX 798/1
    239,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 265,0šířka [mm]: 147Výška [mm]: 47,3Materiál těsnění: Pěna / tvrdá pěnaDélka balení [cm]: 15,5Hmotnost netto [g]: 176Výška balení [cm]: 30,00šířka balení [cm]: 5,50EAN:4009026601662Použitá čísla70365347
  • MAXGEAR Vzduchový filtr MXG 26-0053
    zvětšitMAXGEAR Vzduchový filtr ‐ MXG 26-0053
    105,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 267Výška [mm]: 45šířka [mm]: 148EAN:5907558504033Použitá číslaAF-9470