OE 971505323B
PORSCHE
Uložení řídicího mechanismu
| PORSCHE | 971 505 323 B* |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
SIDEM Uložení řídicího mechanismu SID 863738
zvětšit
239,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaVýška [mm]: 42Vnitřní průměr [mm]: 12,2Vnější průměr [mm]: 44,7Typ spojení: pro podélné výkyvné ramenoTyp uložení: Pryžokovové ložiskoEAN:5413978288250AUDI971 505 185 A (971505185A)Part of (Partof)PORSCHE971 505 185 A (971505185A)971 505 323 A* (971505323A)971 505 323 B* (971505323B)971 505 397 A* (971505397A)971 505 398 A* (971505398A)9J1 501 529* (9J1501529)Part of (Partof)Konkurenční kódySkladem ve skladu