OE 95GB10655AB
FORD
Startovací baterie
FORD95GB 10655 AB, 95GB10655AB
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH 61Ah P, s.p. 600A, S5, 12V, 242x175x175 BO 0092S50040
    zvětšitBOSCH 61Ah P, s.p. 600A, S5, 12V, 242x175x175 ‐ BO 0092S50040
    2 637,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 61Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 242Šířka [mm]: 175Výška [mm]: 175Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 61Test za studena dle EN [A]: 600šířka [mm]: 175Řazení pólů: 0Spodní provedení: B00Druh zásuvky: 1Výkon:O 30 % vyšší výkon při studeném startováníTechnologie:Bosch SilverOdolnost:Extremní odolnost při jízdách na krátkou vzdálenostÚdržba:100 % bezúdržbováŽivotnost:O 30 % delší provozní životnostSamovybíjení:Minimální samovolné vybíjeníBezpečnost:Bezpečné startování i při extrémních teplotách
    Dvojitá ochrana proti zážehu
    Extra:Spolehlivé napájení přídavných bezpečnostních spotřebičů jako ESP, ABS atd.
    Bezúdržbová autobaterie Bosch S5 je určena vozům vyšší třídy, které požadují i větší výkon. Akumulátor zajistí bezpečné startování vysokovýkonných motorů, zvýšený výkon při studeném startování, vyšší výkonovou rezervu a spolehlivé napájení veškerého vybavení.EAN:4047023479334Použitá čísla12V 61AH 600A, 561 400 060, S5 004
    ALFA ROMEO60677704AUDI000 915 105 AC (000915105AC)BMW61 21 8 363 895 (61218363895)61 21 8 363 896 (61218363896)61 21 8 377 127 (61218377127)61 21 8 377 131 (61218377131)61 21 9 069 476 (61219069476)CHRYSLERBE0T5600AADAF13166611320827FIAT462278725050318060677704FORD1053141107233110723411130879113088111308841130885113088711355131347731142651917122763U2J 10655 BB (3U2J10655BB)3U2J1 0655 CA (3U2J10655CA)3U2J1 0655 GA (3U2J10655GA)3U2J10655BB3U2J10655CA3U2J10655GA6G9N 10655 MA (6G9N10655MA)6G9N1 0655 NA (6G9N10655NA)6G9N10655MA6G9N10655NA7M0 915 105 A (7M0915105A)7M0 915 105 B (7M0915105B)7M0915105A7M0915105B87BB 10655 CA (87BB10655CA)87BB10655CA95GB 10655 AB (95GB10655AB)95GB10655AB97FB 10655 CB (97FB10655CB)97FB10655CB98AB 10655 BA (98AB10655BA)98AB 10655 CA (98AB10655CA)98AB10655BA98AB10655CA98AX 10655 B4A (98AX10655B4A)98AX 10655 C4A (98AX10655C4A)98AX10655B4A98AX10655C4AA970X 10655 EA (A970X10655EA)A970X10655EADS7T10655EAYM2J 10655 A4A (YM2J10655A4A)YM2J10655A4AYS6J 10655 C2A (YS6J10655C2A)YS6J 10655 C4A (YS6J10655C4A)YS6J10655C2AYS6J10655C4AYS7J 10655 C2A (YS7J10655C2A)YS7J 10655 C4A (YS7J10655C4A)YS7J10655C2AYS7J10655C4ANISSAN24410 AY60C (24410AY60C)24410AY60C24410AY60DKE24150D05NYOPEL0911518509201469EQ09201870ET0920187212 01 077 (1201077)12 01 200 (1201200)12 01 279 (1201279)1201200120127913164410FG1900296919002983190029861900312924446351EQ2444723224447332ET62 01 250 (6201250)62 01 252 (6201252)620125062012529054047691 15 185 (9115185)911518592 01 872 (9201872)920187295510834PORSCHE944 611 105 00 (94461110500)999 611 051 20 (99961105120)999 611 065 20 (99961106520)RENAULT77 01 376 972 (7701376972)77 11 130 088 (7711130088)77 11 222 780 (7711222780)77 11 222 786 (7711222786)SEAT000 915 105 AC (000915105AC)535 915 105 (535915105)535915105867 915 105 C (867915105C)ŠKODA000 915 105 AC (000915105AC)SUZUKI33610 83E40 000 (3361083E40000)33610-83E40 (3361083E40)VAUXHALL19002983190029861900312991 158 371 EQ (91158371EQ)91 158 375 ET (91158375ET)9112894291158371EQ91158375ET92 01 872 (9201872)920187293179170VOLVO86660958688665943874795038094VOLKSWAGEN000 915 105 AC (000915105AC)191 915 105 F (191915105F)191 915 105 G (191915105G)191 915 105 H (191915105H)1E0 915 105 (1E0915105)1E09151051H0 915 105 G (1H0915105G)535 915 105 (535915105)535915105867 915 105 A (867915105A)867 915 105 C (867915105C)CLAAS177 792 0 (1777920)HOLDEN19 003 129 (19003129)9201872BENTLEYPM3 078 0PB (PM30780PB)PM30780PBKonkurenční kódy
    2 319,-ve skladu
    Baterie: S úchytyS ukazatelem stavu nabitíKapacita baterie [Ah]: 60Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 243Šířka [mm]: 175Výška [mm]: 175Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 60Spodní provedení: B13 B14Řazení pólů: 0Test za studena dle EN [A]: 640šířka [mm]: 175Hmotnost plná [kg]: 14,7Spojovací technika: T1Určeno pro (startovací baterie): s centrálním odplyňovánímEAN:5050694029332Nahrazuje075T