OE 8Z0611775A
VAG
Brzdová hadice
VAG8Z0 611 775 A, 8Z0 611 775A, 8Z0611775A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdová hadice - 225 mm ABS SL 3581
    zvětšitA.B.S. Brzdová hadice - 225 mm ‐ ABS SL 3581
    105,-ve skladu
    Délka [mm]: 225Rozměr závitu 1: INN M10x1.0Rozměr závitu 2: INN M10x1.0EAN:8717109211313AUDI8Z0611775A8Z0611775BVAG8A0.611.775 (8A0611775)8A06117758Z0 611 775A (8Z0611775A)8Z0.611.775B (8Z0611775B)Konkurenční kódy
  • ATE Brzdová hadice - 190 mm AT 330675
    zvětšitATE Brzdová hadice - 190 mm ‐ AT 330675
    319,-ve skladu
    VAG8Z0 611 775 B (8Z0611775B)8Z0 611 775 A (8Z0611775A)Konkurenční kódy