OE 8V0698451F
SEAT
Sada brzdových destiček, souprava kotoučových brzd
SEAT8V0 698 451 F, 8V0 698 451F, 8V0698451F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37964
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37964
    409,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 123Výška 1 [mm]: 55,2Tloušťka/síla 1 [mm]: 16,3Šířka 2 [mm]: 123Výška 2 [mm]: 61,2Tloušťka/síla 2 [mm]: 16,3Brzdový systém: ATEUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109615760AUDI5Q0698451AD5Q0698451AE5Q0698451C5Q0698451N5Q0698451Q5WA6984515WA698451A8V06984518V0698451B8V0698451FSEAT5Q0698451AD5Q0698451J5Q0698451N5Q0698451Q5WA6984515WA698451E8V0698451B8V0698451FŠKODA5Q0698451AD5Q0698451N5Q0698451Q5WA6984515WA698451AVOLKSWAGEN5Q0698451AB5Q0698451AD5Q0698451AE5Q0698451AF5Q0698451C5Q0698451N5Q0698451Q5Q0698451R5WA6984515WA698451A5WA698451F8V06984518V0698451B8V0698451FJZW698451AAVAG5Q0 698 451C (5Q0698451C)8V0 698 451 (8V0698451)8V0 698 451B (8V0698451B)OSCA24152CUPRA5WA698451A5WA698451F5WA698451GKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 51-00-0905
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 51-00-0905
    509,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaTloušťka / síla [mm]: 16,4Zkušební značka: R90 HomologatedDélka [mm]: 123Výška 1 [mm]: 56,1Výška 2 [mm]: 61,1WVA číslo: 25008 25010Pro OE číslo: 5Q0698451ADBrzdový systém: ATEEAN:8052553302799AUDI5Q0698451AD5Q0698451AE5Q0698451C5Q0698451N5Q0698451Q8V06984518V0698451B8V0698451FSEAT5Q0698451AB5Q0698451AD5Q0698451AE5Q0698451N5Q0698451Q8V0698451B8V0698451FJZW698451AAŠKODA5Q0698451AD5Q0698451N5Q0698451Q8V0698451FVOLKSWAGEN5Q0698451AB5Q0698451AD5Q0698451AE5Q0698451AF5Q0698451C5Q0698451N5Q0698451Q5Q0698451R8V06984518V0698451B8V0698451FJZW698451AAVAG5Q0698451QKonkurenční kódy