OE 8T0698151D
ŠKODA
Sada brzdových destiček
| ŠKODA | 8T0 698 151D, 8T0698151D |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
QWP Sada brzdových destiček QWP WBP1116
zvětšit
1 259,-ve skladuOmezení výrobce: BREMBOTloušťka / síla [mm]: 16,5Délka [mm]: 95,5Výška [mm]: 74,4Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Nutně respektovat technické údaje Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuBrzdový systém: není pro Carbon-keramické brzdové kotouče jen ve spojení s ocelovými brzdovými kotoučiPoužitá čísla: 0 986 494 216, GDB1688, E9 90R-02A1080/0704, D1029;D1266, BP1152, 8T0 698 151 D, 8T0 698 151 B, 8E0 698 151 Q, 8E0 698 151 P, 8E0 698 151 H, 8372D1029, 7934D1266, 7934D1029, 420 698 151 D, 420 698 151 C, LP2089, 23764, 24517, 24516, 23751, 23751 167 0 5, 23888, P 85 132, 23765, 2375101Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
AUDI8T0 698 151 D (8T0698151D)8E0 698 151 H (8E0698151H)4S0698151J8E0 698 151 P (8E0698151P)4S0698151B8E0 698 151 Q (8E0698151Q)4S06981518T0 698 151 C (8T0698151C)4B3 698 151 A (4B3698151A)420698151G420698151F8T0 698 151 B (8T0698151B)420698151E420 698 151 D (420698151D)3D0698151A420 698 151 C (420698151C)SEAT8E0698151H8E0 698 151 P (8E0698151P)8E0698151Q3D0698151A8T0 698 151D (8T0698151D)420698151E4S0698151J4S0698151B4B3698151A4S0698151ŠKODA4S06981518E0698151Q420698151E8E0698151H4B3698151A3D0698151A8E0 698 151 P (8E0698151P)4S0698151B8T0 698 151D (8T0698151D)4S0698151JVOLKSWAGEN8T0 698 151D (8T0698151D)3D0 698 151 A (3D0698151A)8E0698151Q8E0698151H8E0 698 151 P (8E0698151P)3D06981514S0698151J4S0698151B4S06981514B3698151A420 698 151 F (420698151F)420 698 151 E (420698151E)LAMBRETTA400698151Konkurenční kódy -
TEXTAR Sada brzdových destiček TXT 2488801
zvětšit
4 699,-ve skladušířka [mm]: 95,3Výška [mm]: 74,2Tloušťka / síla [mm]: 16,7Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1WVA číslo: 24888Počet obložení: 8Brzdový systém: BremboDélka balení [cm]: 17šířka balení [cm]: 12Výška balení [cm]: 8,3Hmotnost [kg]: 2,7EAN:4019722311123Použitá čísla: 23751, 24888, 24888 167 0 5, 7934D1266Skladem ve skladu