OE 8S0412249
ŠKODA
Ložisko uložení tlumiče, valivé ložisko pružné vzpěry
ŠKODA8S0 412 249
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte druh zboží...
  • SKF Ložisko uložení tlumiče SK VKDA35167
    zvětšitSKF Ložisko uložení tlumiče ‐ SK VKDA35167
    639,-ve skladu
    Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s ložiskemEAN:7316579341592NahrazujeVKDA 35167 T
    AUDI8S0 412 249 (8S0412249)5Q0 412 249 E (5Q0412249E)5Q0 412 331 D (5Q0412331D)5QM 412 249 (5QM412249)5WA 412 331 A (5WA412331A)5Q0 412 331 F (5Q0412331F)5Q0 412 249 F (5Q0412249F)5Q0 412 331 E (5Q0412331E)5Q0 412 331 C (5Q0412331C)SEAT5Q0 412 331 D (5Q0412331D)5Q0 412 331 E (5Q0412331E)5Q0 412 331 C (5Q0412331C)5Q0 412 331 F (5Q0412331F)5Q0 412 249 F (5Q0412249F)8S0 412 249 (8S0412249)5QM 412 249 (5QM412249)5Q0 412 249 E (5Q0412249E)ŠKODA5Q0 412 331 F (5Q0412331F)5Q0 412 331 E (5Q0412331E)5Q0 412 331 D (5Q0412331D)5QM 412 249 (5QM412249)5Q0 412 331 C (5Q0412331C)5Q0 412 249 F (5Q0412249F)8S0 412 249 (8S0412249)5Q0 412 249 E (5Q0412249E)VOLKSWAGEN5Q0 412 331 D (5Q0412331D)5Q0 412 331 C (5Q0412331C)5Q0 412 331 E (5Q0412331E)5Q0 412 249 F (5Q0412249F)5Q0 412 331 F (5Q0412331F)5WA 412 331 A (5WA412331A)5QM 412 249 (5QM412249)5Q0 412 249 E (5Q0412249E)8S0 412 249 (8S0412249)AUDI (FAW)5QD 412 331 C (5QD412331C)5QD 412 331 A (5QD412331A)5QD 412 249 A (5QD412249A)5Q0 412 331 D (5Q0412331D)5Q0 412 249 E (5Q0412249E)VW (FAW)5QD 412 249 A (5QD412249A)5Q0 412 249 E (5Q0412249E)Konkurenční kódy