OE 8R0615301F
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDI8R0 615 301 F, 8R0 615 301F, 8R0615301F
SEAT8R0615301F
ŠKODA8R0615301F
VOLKSWAGEN8R0 615 301 F, 8R0615301F
VAG8R0 615 301 F, 8R0615301F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 320 mm ABS 18112
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 320 mm ‐ ABS 18112
    1 109,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 320Vnější průměr [mm]: 320Síla brzdového kotouče [mm]: 30Minimální tloušťka [mm]: 28Výška [mm]: 52,1Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 162EAN:8717109514025AUDI8R06153018R0615301D8R0615301FVAG8R0 615 301 (8R0615301)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 320 mm AT 430221
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 320 mm ‐ AT 430221