OE 8P0698151
ŠKODA
Sada brzdových destiček
| ŠKODA | 8P0 698 151, 8P0698151 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Sada brzdových destiček BO 0986494550
zvětšit
1 429,-ve skladuUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechem s montážním návodemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987474432 1987474408Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 23912Tloušťka / síla [mm]: 19,9Výška 1 [mm]: 73Výška 2 [mm]: 73,1Šířka 1 [mm]: 155,4Šířka 2 [mm]: 156,4EAN:4047025290975Použitá čísla: E9-90R-02A1425/6079, E9 90R-02A1080/0708, BP1471, 23801, 23912Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: 0 986 495 356
AUDI8P06981518J0 698 151 A (8J0698151A)8J0 698 151 F (8J0698151F)8P0 698 151 (8P0698151)8P0 698 151 A (8P0698151A)8PD 069 815 1A (8PD0698151A)SEAT8PD 069 815 1A (8PD0698151A)8P06981518P0 698 151 (8P0698151)8J0 698 151 F (8J0698151F)ŠKODA8P06981518PD 069 815 1A (8PD0698151A)8P0 698 151 (8P0698151)8J0 698 151 F (8J0698151F)VOLKSWAGEN8P06981518PD 069 815 1A (8PD0698151A)8J0 698 151 A (8J0698151A)8J0 698 151 F (8J0698151F)8P0 698 151 (8P0698151)Konkurenční kódy -