OE 8N0615301A
VAG
Brzdový kotouč
| VAG | 8N0 615 301 A, 8N0 615 301A, 8N0615301A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ABS 17058
zvětšit
989,-ve skladuSrovnávací průměr: 312Vnější průměr [mm]: 312Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 23Výška [mm]: 34Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 146EAN:8717109023107AUDI6R0615301B6R0615301E8L0.615.301 (8L0615301)8N0.615.301A (8N0615301A)SEAT6R0615301B6R0615301E8L0.615.301 (8L0615301)8L0.615.301A (8L0615301A)8N0615301AJZW615301GŠKODA8L0.615.301 (8L0615301)8N0.615.301A (8N0615301A)VOLKSWAGEN6R0615301B6R0615301E8L0.615.301 (8L0615301)8N0.615.301A (8N0615301A)JZW615301GVAG6R0 615 301B (6R0615301B)8L0 615 301 (8L0615301)8L0 615 301A (8L0615301A)8N0 615 301A (8N0615301A)JZW 615 301G (JZW615301G)EICHER104440859OSCA06458Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ATE Brzdový kotouč - 310 mm AT 425123