OE 8N0422804A
ŠKODA
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
ŠKODA8N0 422 804 A, 8N0 422 804 A (-), 8N0 422 804 A -, 8N0422804A, 8N0422804A -
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte druh zboží...
  • MOOG Axiální kloub příčného táhla řízení MG VO-AX-2409
    zvětšitMOOG Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ MG VO-AX-2409
    429,-u výrobce
    Rozměr závitu 1: M16X1.5Rozměr závitu 2: M16X1.5Délka [mm]: 354Průměr [mm]: 14,5Druh závitu: s pravotočivým závitemTyp kontejneru: BoxDélka balení [cm]: 45šířka balení [cm]: 5Výška balení [cm]: 5EAN:4044197314614AUDI8N0 422 804 A (8N0422804A)8N0 422 807 (8N0422807)8N0 422 803 A - (8N0422803A)8N0 422 803 A (-) (8N0422803A)8N04228078N0 422 803 A (8N0422803A)8N0 422 804 A - (8N0422804A)8N0422804A - (8N0422804A)8N0422803A - (8N0422803A)part of 8N0422804A (partof8N0422804A)part of 8N0422803A (partof8N0422803A)8N0 422 804 A (-) (8N0422804A)SEAT8N0 422 804 A (8N0422804A)8N0 422 804 A (-) (8N0422804A)8N0 422 804 A - (8N0422804A)8N0 422 803 A - (8N0422803A)8N0422804A - (8N0422804A)8N0 422 803 A (-) (8N0422803A)8N0 422 807 (8N0422807)8N0 422 803 A (8N0422803A)8N0422807part of 8N0422804A (partof8N0422804A)part of 8N0422803A (partof8N0422803A)8N0422803A - (8N0422803A)ŠKODA8N0 422 804 A - (8N0422804A)8N0 422 807 (8N0422807)8N0422803A - (8N0422803A)8N0 422 803 A - (8N0422803A)8N0 422 804 A (-) (8N0422804A)8N0 422 804 A (8N0422804A)8N0422804A - (8N0422804A)8N0 422 803 A (-) (8N0422803A)8N0 422 803 A (8N0422803A)8N0422807part of 8N0422804A (partof8N0422804A)part of 8N0422803A (partof8N0422803A)VOLKSWAGENpart of 8N0422803A (partof8N0422803A)8N0422804A - (8N0422804A)8N0422803A - (8N0422803A)8N04228078N0 422 804 A - (8N0422804A)8N0 422 804 A (-) (8N0422804A)8N0 422 804 A (8N0422804A)8N0 422 803 A - (8N0422803A)8N0 422 803 A (-) (8N0422803A)8N0 422 803 A (8N0422803A)part of 8N0422804A (partof8N0422804A)8N0 422 807 (8N0422807)Konkurenční kódy
  • MOOG Příčné táhlo řízení MG AU-DS-0717
    zvětšitMOOG Příčné táhlo řízení ‐ MG AU-DS-0717
    689,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: AU-DS-0718Typ kontejneru: BoxDélka balení [cm]: 47šířka balení [cm]: 11Výška balení [cm]: 8EAN:4044197143078AUDI8N0422804C8N0422804A8N0 422 804 A (8N0422804A)8N0 422 804 C (8N0422804C)SEAT8N0422804A8N0 422 804 A (8N0422804A)ŠKODA8N0422804A8N0 422 804 A (8N0422804A)VOLKSWAGEN8N0422804C8N0422804A8N0 422 804 C (8N0422804C)8N0 422 804 A (8N0422804A)Konkurenční kódy