OE 8K0611775J
PORSCHE
Brzdová hadice
PORSCHE8K0 611 775 J, 8K0 611 775J, 8K0611775J
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdová hadice ABS SL 5876
    zvětšitA.B.S. Brzdová hadice ‐ ABS SL 5876
    189,-ve skladu
    AUDI8K0.611.775J (8K0611775J)8K0.611.775F (8K0611775F)8K0.611.775D (8K0611775D)8K0.611.775A (8K0611775A)8K0.611.775B (8K0611775B)PORSCHE8K0611775JVAG8K0 611 775D (8K0611775D)8K0 611 775B (8K0611775B)8K0 611 775A (8K0611775A)8K0 611 775F (8K0611775F)8K0 611 775J (8K0611775J)Konkurenční kódy
  • BOSCH Brzdová hadice - 440 mm BO 1987481430
    zvětšitBOSCH Brzdová hadice - 440 mm ‐ BO 1987481430
    289,-ve skladu
    AUDI8K0 611 775 J (8K0611775J)8K0 611 775 F (8K0611775F)8K0 611 775 A (8K0611775A)8K0 611 775 B (8K0611775B)8K0 611 775 D (8K0611775D)PORSCHE8K0611775J8K0 611 775 J (8K0611775J)VOLKSWAGEN8K0 611 775 J (8K0611775J)8K0 611 775 F (8K0611775F)8K0 611 775 D (8K0611775D)Konkurenční kódy
  • DELPHI Brzdová hadice DF LH6992
    zvětšitDELPHI Brzdová hadice ‐ DF LH6992
    289,-ve skladu
  • FTE Brzdová hadice FTE 9240236
    zvětšitFTE Brzdová hadice ‐ FTE 9240236
    369,-ve skladu
    Délka [mm]: 398EAN:3276429771082Použitá čísla398E.466E.3
  • KAMOKA Brzdová hadice KAM 1170206
    zvětšitKAMOKA Brzdová hadice ‐ KAM 1170206
    143,-ve skladu
  • METZGER Brzdová hadice GREENPARTS MTG 4110448
    zvětšitMETZGER Brzdová hadice GREENPARTS ‐ MTG 4110448
    369,-ve skladu
    Délka [mm]: 397Vnitřní závit 1 [mm]: M10 x 1Délka závitu 1 [mm]: 11,3Vnější závit 2 [mm]: M10 x 1Délka závitu 2 [mm]: 33,0EAN:4250032562267AUDI8K0 611 775D (8K0611775D)8K0 611 775F (8K0611775F)8K0 611 775J (8K0611775J)PORSCHE8K0 611 775J (8K0611775J)Konkurenční kódy