OE 8J0698151F
VAG
Sada brzdových destiček
VAG8J0 698 151 F, 8J0 698 151F, 8J0698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37613
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37613
    639,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,1Výška 1 [mm]: 72,8Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,4Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 180Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109577860AUDI8J0.698.151A (8J0698151A)8J0.698.151F (8J0698151F)8J0698151N8P06981518P0698151ASEAT8J0698151FVOLKSWAGEN8J0698151F8P0698151VAG8J0 698 151A (8J0698151A)8J0 698 151F (8J0698151F)8P0 698 151A (8P0698151A)OSCA40840Konkurenční kódy