OE 8J0698151F
AUDI
Sada brzdových destiček
AUDI8J0 698 151 F, 8J0 698 151F, 8J0.698.151F, 8J0698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37613
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37613
    639,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,1Výška 1 [mm]: 72,8Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,4Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 180Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109577860AUDI8J0.698.151A (8J0698151A)8J0.698.151F (8J0698151F)8J0698151N8P06981518P0698151ASEAT8J0698151FVOLKSWAGEN8J0698151F8P0698151VAG8J0 698 151A (8J0698151A)8J0 698 151F (8J0698151F)8P0 698 151A (8P0698151A)OSCA40840Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0909
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0909
    639,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaTloušťka / síla [mm]: 20,1Délka [mm]: 155,3Výška 1 [mm]: 72,9Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuBrzdový systém: ATEWVA číslo: 23801 23912 23913Pro OE číslo: 8J0698151AEAN:8052553297781AUDI8J0 698 151 A (8J0698151A)8J0 698 151 F (8J0698151F)8P0698151A8P06981518J0698151N8J0698151F8J0698151ASEAT8J0698151FVOLKSWAGEN8P06981518J0698151FKonkurenční kódy