OE 8E0698451B
AUDI (FAW)
Sada brzdových destiček
| AUDI (FAW) | 8E0 698 451 B, 8E0698451B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
DELPHI Sada brzdových destiček DF LP571
zvětšit
309,-ve skladuKód FMSI: D340-7234Zkušební značka: E1 90R-01878/585Brzdový systém: TRWDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez krycího plechuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímWVA číslo: 20960Materiál třecího obložení: Low-metallicUzavírací výstražný kontakt: není určeno pro uzavírací výstražný ukazatelŠířka 1 [mm]: 87,2Šířka 2 [mm]: 87Výška 1 [mm]: 53Výška 2 [mm]: 53Tloušťka/síla 1 [mm]: 15Tloušťka/síla 2 [mm]: 15EAN:5012759303863Použitá čísla: 20960, 20961, D340-7234Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
AUDI191 615 415A (191615415A)191 615 415D (191615415D)191 698 451 (191698451)191 698 451A (191698451A)191 698 451B (191698451B)191 698 451C (191698451C)191 698 451D (191698451D)1E0 698 451A (1E0698451A)1H0 698 451 (1H0698451)1H0 698 451B (1H0698451B)1H0 698 451C (1H0698451C)1H0 698 451F (1H0698451F)1H0 698 451G (1H0698451G)1J0 698 451F (1J0698451F)1JD 698 451 (1JD698451)8E0 698 451B (8E0698451B)8E0 698 451D (8E0698451D)8E0 698 451E (8E0698451E)8E0 698 451L (8E0698451L)JZW 698 451B (JZW698451B)CITROËN1668247480MG10087961PEUGEOT16682474804250.56 (425056)4251.08 (425108)SEAT191 615 415A (191615415A)191 615 415D (191615415D)191 698 451 (191698451)191 698 451A (191698451A)191 698 451B (191698451B)191 698 451C (191698451C)191 698 451D (191698451D)1H0 698 451 (1H0698451)1H0 698 451B (1H0698451B)1H0 698 451C (1H0698451C)1H0 698 451D (1H0698451D)1H0 698 451E (1H0698451E)1H0 698 451F (1H0698451F)1H0 698 451G (1H0698451G)8E0 698 451B (8E0698451B)8E0 698 451D (8E0698451D)8E0 698 451E (8E0698451E)8E0 698 451L (8E0698451L)8E0698451AAJZW 698 451B (JZW698451B)ŠKODA1JD 698 451 (1JD698451)8E0 698 51L (8E069851L)8E0698451D8E0698451EVOLKSWAGEN191 615 415A (191615415A)191 615 415D (191615415D)191 698 451 (191698451)191 698 451A (191698451A)191 698 451B (191698451B)191 698 451C (191698451C)191 698 451D (191698451D)1E0 698 451A (1E0698451A)1H0 698 451B (1H0698451B)1H0 698 451C (1H0698451C)1H0 698 451F (1H0698451F)1H0 698 451G (1H0698451G)1H0 698 451H (1H0698451H)1H06904511H0690451A1H06984511H0698451E1JD 698 451 (1JD698451)8E0 698 451L (8E0698451L)JZW 698 451B (JZW698451B)AUDI (FAW)8E0698451B8E0698451E8E0698451LL8E0698451DROEWE (SAIC)10087961Konkurenční kódy -