OE 8E0698151G
AUDI (FAW)
Sada brzdových destiček
| AUDI (FAW) | 8E0 698 151 G, 8E0698151G |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Sada brzdových destiček DF LP1922
zvětšit
989,-ve skladuKód FMSI: D915-7796Zkušební značka: E9 90R-01823/1237Brzdový systém: ContinentalDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíWVA číslo: 23950 23801Materiál třecího obložení: Low-metallicUzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuŠířka 1 [mm]: 155,6Šířka 2 [mm]: 156,4Výška 1 [mm]: 72,9Výška 2 [mm]: 72,9Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,3Tloušťka/síla 2 [mm]: 20,3EAN:5012759360002AUDI4E0698151F4E0698151M4F0 698 151K (4F0698151K)4F0698151A4F0698151B4F0698151D8E0698151C8E0698151G8E0698151LSEAT8E0 698 151L (8E0698151L)8E0698151G8E0698151LVOLKSWAGEN4E0 698 151F (4E0698151F)4F0 698 151A (4F0698151A)4F0 698 151D (4F0698151D)8E0 698 151C (8E0698151C)8E0 698 151G (8E0698151G)AUDI (FAW)4F0698151D8E0698151C8E0698151G8E0698151LKonkurenční kódySkladem ve skladu