OE 8E0698151G
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, AUDI (FAW)
Sada brzdových destiček
AUDI8E0 698 151 G, 8E0 698 151G, 8E0698151G
SEAT8E0 698 151 G, 8E0 698 151G, 8E0698151G
ŠKODA8E0 698 151 G, 8E0698151G
VOLKSWAGEN8E0 698 151 G, 8E0 698 151G, 8E0698151G
VAG8E0 698 151 G, 8E0 698 151G, 8E0698151G
AUDI (FAW)8E0 698 151 G, 8E0698151G
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37428
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37428
    629,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,3Výška 1 [mm]: 73Tloušťka/síla 1 [mm]: 20Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 2 [mm]: 73Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 250Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109309744AUDI4E0698151F4E0698151M4F0698151A4F0698151B4F0698151D8E0698151C8E0698151G8E0698151LSEAT8E0698151G8E0698151LVAG4E0 698 151F (4E0698151F)4E0 698 151M (4E0698151M)4F0 698 151A (4F0698151A)4F0 698 151D (4F0698151D)8E0 698 151C (8E0698151C)8E0 698 151G (8E0698151G)8E0 698 151L (8E0698151L)8E0.698.151C (8E0698151C)EICHER101441259Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0913
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0913
    609,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaTloušťka / síla [mm]: 20,2Zkušební značka: R90 HomologatedDélka [mm]: 155Výška 1 [mm]: 72,8Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíBrzdový systém: ATEDélka 1 [mm]: 156Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s KolbenclipemWVA číslo: 23801 23950Pro OE číslo: 4E0698151FEAN:8052553297903AUDI4E0698151F4E0698151M4F0 698 151 A (4F0698151A)4F0 698 151A (4F0698151A)4F0 698 151D (4F0698151D)4F0698151A4F0698151B4F0698151D4F0698151K8E0 698 151 C (8E0698151C)8E0698151C8E0698151G8E0698151LSEAT8E0 698 151 L (8E0698151L)8E0698151G8E0698151LVOLKSWAGEN4E0698151M4F0698151A7E0698151M8E0 698 151 G (8E0698151G)8E0698151G8E0698151LKonkurenční kódy