OE 8E0615301Q
VW (SVW)
Brzdový kotouč
VW (SVW)8E0 615 301 Q, 8E0615301Q
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MEYLE Brzdový kotouč - 288 mm ME 115 521 1040
    zvětšitMEYLE Brzdový kotouč - 288 mm ‐ ME 115 521 1040
    1 039,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 288Vnější průměr [mm]: 288Výška [mm]: 46,2Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 23Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,4Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýPožadovaný počet kusů: 2EAN:4040074190746Použitá číslaMBD0205
    AUDI8E0 098 301 (8E0098301)8E0 098 301 A (8E0098301A)8E0 615 301 Q (8E0615301Q)4A0 615 301 C (4A0615301C)SEAT8E0 615 301 Q (8E0615301Q)ŠKODA4A0 615 301 C (4A0615301C)8E0 615 301 Q (8E0615301Q)VOLKSWAGENJZW 615 301 F (JZW615301F)4A0 615 301 C (4A0615301C)8E0 615 301 Q (8E0615301Q)4A0 615 301 D (4A0615301D)8E0 098 301 A (8E0098301A)4A0 615 301 E (4A0615301E)AUDI (FAW)8E0 615 301 Q (8E0615301Q)VW (SVW)8E0 615 301 Q (8E0615301Q)4A0 615 301 C (4A0615301C)Konkurenční kódy
  • MEYLE Brzdový kotouč MEYLE-PD - 288 mm ME 183 521 1040/PD
    zvětšitMEYLE Brzdový kotouč MEYLE-PD - 288 mm ‐ ME 183 521 1040/PD
    1 229,-ve skladu
    Kvalita, jakost: PremiumMontovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 288Vnější průměr [mm]: 288Výška [mm]: 46,2Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 23Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,4Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýPovrch: Zinek-lamela-potažení (povrch)Zpracování: vysoce nauhličenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyPožadovaný počet kusů: 2EAN:4040074160428Použitá číslaMBD1534PD
    Všeobecné informaceMEYLE-PD brake disc with high-grade finish and brillant
    appearance: Modern cutting-edge coating technology for long
    lasting anti-corrosion protection. No degreasing needed,
    ready-to-fit. Easy rim disassembly due to coated mounting
    surfaces.
    High-carbon MEYLE-PD brake disc.
    Increased carbon content of brake disc material to 3.6-3.9%
    due to a special high carbonization process.
    The result: Better warping resistance because
    of increased thermal conductivity.
  • MEYLE Brzdový kotouč PLATINUM DISC - 288 mm ME 115 521 1040/PD
    zvětšitMEYLE Brzdový kotouč PLATINUM DISC - 288 mm ‐ ME 115 521 1040/PD
    679,-ve skladu
  • VALEO Brzdový kotouč COATED - 286 mm VA 672901
    zvětšitVALEO Brzdový kotouč COATED - 286 mm ‐ VA 672901
    779,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 286Typ brzdového kotouče: chlazenýPovrch: nátěrVnější průměr [mm]: 286Síla brzdového kotouče [mm]: 24,8Centrovací průměr [mm]: 68,2Výška [mm]: 46,3Minimální tloušťka [mm]: 23Ráfek, počet děr: 5Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez šroubu bez integrovaného ložiska kolaZkušební značka: ECE-R90Hmotnost [kg]: 7,6EAN:3276426729017AUDI4A0615301C8E00983018E0098301A8E0615301QJZW615301FSEAT8E0615301QJZW615301FŠKODA4A0615301C8E0615301QJZW615301FVOLKSWAGEN4A0615301C4A0615301E8E0098301A8E0615301QJZW615301FEICHER104440189AUDI (FAW)8E0615301QL4A0615301CVW (SVW)4A0615301C8E0615301QKAWEI AUTOBDRS1039.25 (BDRS103925)BDRS103925Konkurenční kódy