OE 8E0201511K
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Palivový filtr
AUDI8E0 201 511 K, 8E0201511K
SEAT8E0201511K
ŠKODA8E0201511K
VOLKSWAGEN8E0201511K
VAG8E0 201 511 K, 8E0201511K
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Palivový filtr ATM 180012010
    zvětšitAUTOMEGA Palivový filtr ‐ ATM 180012010
    81,-ve skladu
    Příprava paliva: Vstřikování benzinuVnější průměr 1 [mm]: 75Vnější průměr 2 [mm]: 81Vpusť [mm]: 7,9Odtok [mm]: 7,9Výška 1 [mm]: 110Výška 2 [mm]: 174Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíEAN:4053184271663AUDI8E0201511K8E0201511H1J0201511ASEAT1J0201511AŠKODA1J0201511AVOLKSWAGEN1J0201511AVAG1J0201511A1J0 201 511 A (1J0201511A)1J0 201 511A (1J0201511A)Konkurenční kódy
  • BOSCH Palivový filtr BO 0450905318
    zvětšitBOSCH Palivový filtr ‐ BO 0450905318
    239,-ve skladu
    Příprava paliva: Vstřikování benzinuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 74,9Vnější průměr 1 [mm]: 82Výška [mm]: 175Vpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8EAN:40470244355373165143173084Použitá číslaF 5318
    AUDI0J1 201 511 A (0J1201511A)8E0 201 511 K (8E0201511K)8E0 201 511 H (8E0201511H)1J0 201 511 A (1J0201511A)SEAT1J0 201 511 A (1J0201511A)0J1 201 511 A (0J1201511A)ŠKODA1J0 201 511 A (1J0201511A)0J1 201 511 A (0J1201511A)VOLKSWAGEN0J1 201 511 A (0J1201511A)1J0 201 511 A (1J0201511A)8E0 201 511 H (8E0201511H)3D0 201 511 A (3D0201511A)3D0201511BENTLEY1J0 201 511 A (1J0201511A)3D0201511B1J0201511A3D02015113D0201511A3Y0201511CHERYB141117110Konkurenční kódy