OE 8DO615601B
AUDI
Brzdový kotouč
AUDI8DO 615 601 B, 8DO 615 601B, 8DO615601B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DENCKERMANN Brzdový kotouč - 245 mm DCR B130629
    zvětšitDENCKERMANN Brzdový kotouč - 245 mm ‐ DCR B130629
    409,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Minimální tloušťka [mm]: 8,0Typ brzdového kotouče: plnýVrt - ∅ [mm]: 15,4Síla brzdového kotouče [mm]: 10Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Vnitřní průměr [mm]: 135,5Výška [mm]: 48Centrovací průměr [mm]: 68Vnější průměr [mm]: 245EAN:5901225781901AUDI8D0615301B8DO615301B8DO615601BVOLKSWAGEN8D0 615 601 A (8D0615601A)8D0615601B8E0 615 601 A (8E0615601A)Konkurenční kódy
  • MAXGEAR Brzdový kotouč - 245 mm MXG 19-0787
    zvětšitMAXGEAR Brzdový kotouč - 245 mm ‐ MXG 19-0787
    519,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Centrovací průměr [mm]: 45,3Výška [mm]: 84Počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez ložiska (kola)Minimální tloušťka [mm]: 8EAN:5907558539387AUDI8D0 615 301 B (8D0615301B)8D0 615 601 B (8D0615601B)8DO 615 301 B (8DO615301B)8DO 615 601 B (8DO615601B)VOLKSWAGEN8D0 615 601 B (8D0615601B)Konkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 245 mm QWP WBD139
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 245 mm ‐ QWP WBD139
    789,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Výška [mm]: 84Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 9,9Velikost závitu: M14 x 1.5Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 245Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 45,3Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla08.6911.10, 08.6911.10B, 08.6911.14, 23-0394C, 30 90 9079, 8D0615301B, 8D0615601B, 8DO615301B, 8DO615601B, BG3030, C4A007ABE, DF2771, KRO-BD2771, PB 1294, PB 1294C
    Krátké informace
  • REMSA Brzdový kotouč - 245 mm RMS 6431.00
    zvětšitREMSA Brzdový kotouč - 245 mm ‐ RMS 6431.00
    819,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Zkušební značka: K.B.A.: 61210Průměr [mm]: 245Výška [mm]: 83,6Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 45,2Hmotnost [kg]: 5,33Vnější průměr [mm]: 245EAN:8427975154385Použitá číslaDCA643100
  • ROADHOUSE Brzdový kotouč - 245 mm RDH 6431.00
    zvětšitROADHOUSE Brzdový kotouč - 245 mm ‐ RDH 6431.00
    719,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Zkušební značka: K.B.A.: 61210Hmotnost [kg]: 5,33Průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 83,6Centrovací průměr [mm]: 45,2Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245EAN:8427975404381Použitá číslaDSX643100
  • TRW Brzdový kotouč - 245 mm TRW DF2771
    zvětšitTRW Brzdový kotouč - 245 mm ‐ TRW DF2771
    809,-ve skladu
    Barva: ČernáSrovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Centrovací průměr [mm]: 45,3Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 84Počet děr: 5Velikost závitu: M14 x 1.5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Barva: černáPovrch: lakovánoZkušební značka: E190R-02C0190/0690EAN:3322937187010AUDI8D0 615 301 B (8D0615301B)8D0 615 601 B (8D0615601B)8D0615301B8D0615601B8DO 615 301 B (8DO615301B)8DO 615 601 B (8DO615601B)8DO615301B8DO615601BKonkurenční kódy