OE 8DO615601A
AUDI
Brzdový kotouč
AUDI8DO 615 601 A, 8DO615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MAXGEAR Brzdový kotouč - 245 mm MXG 19-0756
    zvětšitMAXGEAR Brzdový kotouč - 245 mm ‐ MXG 19-0756
    359,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 10Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 48Počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Minimální tloušťka [mm]: 8EAN:5907558539080AUDI8D0 615 601 A (8D0615601A)8DO 615 601 A (8DO615601A)ŠKODA8E0 615 601 A (8E0615601A)VOLKSWAGEN8D0 615 601 A (8D0615601A)8DO 615 601 A (8DO615601A)8E0 615 601 A (8E0615601A)Konkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 245 mm QWP WBD216
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 245 mm ‐ QWP WBD216
    599,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Výška [mm]: 48Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 9,9Velikost závitu: 15,3Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 245Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla23-0531, PB 1391, PB 1391C, DF4026BP, DF4026, C4A009ABE, BG3381, 99 99 0010, 8E0615601A, 8DO615601A, 8D0615601A
    AUDI8DO615601A8E0615601A8D0615601ASEAT8E0615601A8D0615601AŠKODA8E0615601A8D0615601AVOLKSWAGEN8DO 615 601 A (8DO615601A)8E0615601A8D0 615 601 A (8D0615601A)JZW698601BAVAG8E0615601A8D0615601AKonkurenční kódy
    Krátké informace
  • REMSA Brzdový kotouč - 245 mm RMS 6513.00
    zvětšitREMSA Brzdový kotouč - 245 mm ‐ RMS 6513.00
    569,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Zkušební značka: K.B.A.: 61210Průměr [mm]: 245Výška [mm]: 48Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Hmotnost [kg]: 3,36Vnější průměr [mm]: 245EAN:8427975155245Použitá číslaDCA651300
  • TRW Brzdový kotouč - 245 mm TRW DF4026
    zvětšitTRW Brzdový kotouč - 245 mm ‐ TRW DF4026
    579,-ve skladu
    Barva: ČernáSrovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 48Počet děr: 5Velikost závitu: 15,3Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Barva: černáPovrch: lakovánoEAN:3322937237098AUDI8D0 615 601 A (8D0615601A)8D0615601A8DO 615 601 A (8DO615601A)8DO615601AŠKODA8E0 615 601 A (8E0615601A)VOLKSWAGEN8D0 615 601 A (8D0615601A)8D0615601A8DO 615 601 A (8DO615601A)8DO615601A8E0 615 601 A (8E0615601A)8E0615601AKonkurenční kódy