OE 8D9955407A
VAG
Rameno stěrače okna, kryt ramena stěrače, stěrač-sada, čištění oken
| VAG | 8D9 955 407 A, 8D9 955 407A, 8D9955407A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AIC Rameno stěrače okna AIC 53173
zvětšit
379,-ve skladuMontovaná strana: zadníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s víčkemDélka [mm]: 276Délka balení [cm]: 34,6šířka balení [cm]: 7,8Výška balení [cm]: 2,3Materiál: PBT (Polybutylenterephthalat) GFK (plast zesílený skleněnými vlákny)Levo-/pravostranné řízení: pro levo/pravostranné řízeníDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez lišty stěračeEAN:4046283531738AUDI3B9 955 427 (3B9955427)4A9 955 205 (4A9955205)8D9 955 205 (8D9955205)8D9 955 407A (8D9955407A)VOLKSWAGEN8D9 955 407A (8D9955407A)VAG8D9 955 407A (8D9955407A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
AUTOMEGA Rameno stěrače okna ATM 100036510
zvětšit
249,-ve skladuEAN:4053184286582AUDI8D9955407ASEAT8D9955407AŠKODA8D9955407AVOLKSWAGEN8D9955407AVAG8D9 955 407 A (8D9955407A)8D9 955 407A (8D9955407A)8D9955407AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
MAGNETI MARELLI Stěrač-sada, čištění oken - 375 mm MAG 000723180312
289,-ve skladuDélka [mm]: 375EAN:8001063701462Použitá čísla: WRQ0312Skladem ve skladu
AUDI8D9 955 407A (8D9955407A)VAG8D9955407AKonkurenční kódy -
METZGER Kryt ramena stěrače MTG 2190408
71,-ve skladuMontovaná strana: zadníStěrače - provedení: Stěrač-BügelwischblattEAN:4062101006851VAG8D9 955 407 (8D9955407)8D9 955 205 (8D9955205)4B99554073FZ4B995540701C4B9 955 407 3FZ (4B99554073FZ)4B9 955 407 01C (4B995540701C)4A99552054A9 955 205 (4A9955205)8D9 955 205 A (8D9955205A)8D9 955 407 A (8D9955407A)8D99552058D9955205A8D99554078D9955407AKonkurenční kódySkladem ve skladu