OE 8D5827552C
SEAT
Plynová vzpěra zavazadlového prostoru
| SEAT | 8D5 827 552 C |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
MAXGEAR Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MXG 12-0035
zvětšit
167,-ve skladuDélka [mm]: 279Průměr víka [mm]: 19Takt motoru [mm]: 95Vymršťovací síla [N]: 490EAN:5907558524703AUDI8N08233598D5827550C8D5827550F8D58275528D5827552A8D5827552B8D5827552C8D5827552D8D5827552FSEAT8D5 827 552 C (8D5827552C)8D5 827 552 F (8D5827552F)3B5 827 550 (3B5827550)3B5 827 550 A (3B5827550A)8D5 827 552 B (8D5827552B)8D5 827 552 D (8D5827552D)8D5 827 552 A (8D5827552A)ŠKODA8D5 827 552 C (8D5827552C)3B5 827 550 (3B5827550)3B5 827 550 A (3B5827550A)8D5 827 552 D (8D5827552D)8D5 827 552 F (8D5827552F)8D5 827 552 A (8D5827552A)8D5 827 552 B (8D5827552B)VOLKSWAGEN8D5827550C3B5827550A3B58275501J58275528D5827552FVAG3B5 827 550 (3B5827550)8D5 827 552 B (8D5827552B)3B5 827 550 A (3B5827550A)8D5 827 552 D (8D5827552D)8D5 827 552 A (8D5827552A)8D5 827 552 F (8D5827552F)8D5 827 552 C (8D5827552C)Konkurenční kódySkladem ve skladu