OE 8D0615601A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDI8D0 615 601 A, 8D0 615 601A, 8D0615601A
SEAT8D0 615 601 A, 8D0615601A
ŠKODA8D0 615 601 A, 8D0615601A
VOLKSWAGEN8D0 615 601 A, 8D0 615 601A, 8D0615601A
VAG8D0 615 601 A, 8D0 615 601A, 8D0.615.601A, 8D0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ABS 16442
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ‐ ABS 16442
    519,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 47,8Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Průměr náboje [mm]: 146EAN:8717109017762AUDI8D0615601AVOLKSWAGEN8D0615601A8E0615601AJZW698601BAVAG8D0 615 601A (8D0615601A)8D0.615.601A (8D0615601A)8E0 615 601A (8E0615601A)8E0.615.601A (8E0615601A)OSCA06129Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 245 mm AT 410224
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 245 mm ‐ AT 410224