OE 8D0615116A
AUDI, VOLKSWAGEN, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI8D0 615 116 A, 8D0615116A
VOLKSWAGEN8D0615116A
VAG8D0615116A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BREMBO Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BRE P85026
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček - kotoučová brzda ‐ BRE P85026
    739,-ve skladu
    šířka [mm]: 156Tloušťka / síla [mm]: 20Výška [mm]: 74Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímBrzdový systém: TevesVarovný odstup [mm]: 210Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2WVA číslo: 20676 20678EAN:8020584058299Použitá čísla20676, 20678, 7434D555, 7434D687, D555 7434, D5557434
  • JP GROUP Sada brzdových destiček JP GROUP JPG 1163602410
    zvětšitJP GROUP Sada brzdových destiček JP GROUP ‐ JPG 1163602410
    649,-ve skladu
  • JURID Sada brzdových destiček PREMIER JRD 571512J
    zvětšitJURID Sada brzdových destiček PREMIER ‐ JRD 571512J
    809,-ve skladu
    Brzdový systém: ATEPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Doplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíšířka [mm]: 157Výška [mm]: 75Výška 1 [mm]: 75Tloušťka / síla [mm]: 19,5WVA číslo: 20676Zkušební značka: R90 HomologatedUzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuHmotnost [kg]: 2,2Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 20,6šířka balení [cm]: 12,2Výška balení [cm]: 7,8EAN:3306435015051Použitá čísla20676, 571512
    AUDI4A0 698 151 (4A0698151)4A0 698 151 C (4A0698151C)4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151AA4D0698151F8D0 615 116 A (8D0615116A)8D0615116ASEAT8E0698151LVOLKSWAGEN4A0 698 151 C (4A0698151C)4A0 698 151 D (4A0698151D)4A06981514A0698151C4A0698151DKonkurenční kódy