  • CORTECO Rameno zavěšení kol COR 49398584
    zvětšitCORTECO Rameno zavěšení kol ‐ COR 49398584
    599,-ve skladu
  • DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC802
    zvětšitDELPHI Řídící páka - zavěšení kol ‐ DF TC802
    549,-ve skladu
    Montovaná strana: nahořepravá přední nápravazadníMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC801Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 300šířka [mm]: 54Výška [mm]: 80EAN:5012759143308NahrazujeTC775
    AUDI4D0 407 069 (4D0407069)4D0 407 070A (4D0407070A)4D0 407 510B (4D0407510B)4D0 407 510D (4D0407510D)4D0 407 510F (4D0407510F)4D0 407 510G (4D0407510G)4D0 407 510H (4D0407510H)4D0 407 510J (4D0407510J)4D0 407 510K (4D0407510K)8D0 407 510A (8D0407510A)8D0 407 510C (8D0407510C)8D0 407 510E (8D0407510E)8D0 407 510G (8D0407510G)8D04075108D0407510F8E0 407 510A (8E0407510A)8E0 407 510C (8E0407510C)8E0 407 510P (8E0407510P)8E0407510E8E0407510QSEAT4D0 407 510D (4D0407510D)8D0407510A8D0407510F8E0 407 510P (8E0407510P)ŠKODA4D0 407 510 F (4D0407510F)4D0 407 510 J (4D0407510J)4D0 407 510D (4D0407510D)8D0407510C8D0407510E8E0 407 510A (8E0407510A)VOLKSWAGEN4D0 407 069 (4D0407069)4D0 407 070A (4D0407070A)4D0 407 510B (4D0407510B)4D0 407 510D (4D0407510D)4D0 407 510F (4D0407510F)4D0 407 510G (4D0407510G)4D0 407 510H (4D0407510H)4D0 407 510J (4D0407510J)4D0 407 510K (4D0407510K)8D0 407 510A (8D0407510A)8D0 407 510C (8D0407510C)8D0 407 510E (8D0407510E)8D0 407 510F (8D0407510F)8D0 407 510G (8D0407510G)8E0 407 510A (8E0407510A)8E0 407 510C (8E0407510C)8E0 407 510P (8E0407510P)Konkurenční kódy