OE 8D0407509F
SEAT
Rameno zavěšení kol, sada na opravu příčného závěsného ramena
SEAT8D0 407 509 F, 8D0407509F, 8D0407509F*
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CORTECO Rameno zavěšení kol COR 49398442
    zvětšitCORTECO Rameno zavěšení kol ‐ COR 49398442
    599,-ve skladu
  • CORTECO Rameno zavěšení kol COR 49398584
    zvětšitCORTECO Rameno zavěšení kol ‐ COR 49398584
    599,-ve skladu
  • DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC801
    zvětšitDELPHI Řídící páka - zavěšení kol ‐ DF TC801
    549,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravanahořeMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC802Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 300šířka [mm]: 54Výška [mm]: 80EAN:5012759143292NahrazujeTC774
    AUDI4D0 407 509B (4D0407509B)4D0 407 509D (4D0407509D)4D0 407 509F (4D0407509F)4D0 407 509G (4D0407509G)4D0 407 509H (4D0407509H)4D0 407 509J (4D0407509J)4D0 407 509K (4D0407509K)8D0 407 509A (8D0407509A)8D0 407 509C (8D0407509C)8D0 407 509E (8D0407509E)8D0 407 509G (8D0407509G)8D04075098D0407509F8E0 407 509A (8E0407509A)8E0 407 509C (8E0407509C)8E0 407 509P (8E0407509P)8E0407509E8E0407509QSEAT4D0 407 509D (4D0407509D)8D04075098D0407509A8D0407509F8E0 407 509P (8E0407509P)8E0407509CŠKODA4D0 407 509D (4D0407509D)4D0 407 509F (4D0407509F)4D0 407 509G (4D0407509G)4D0 407 509J (4D0407509J)8D0407509C8D0407509E8E0 407 509A (8E0407509A)VOLKSWAGEN4D0 407 509B (4D0407509B)4D0 407 509D (4D0407509D)4D0 407 509F (4D0407509F)4D0 407 509G (4D0407509G)4D0 407 509H (4D0407509H)4D0 407 509J (4D0407509J)4D0 407 509K (4D0407509K)8D0 407 509A (8D0407509A)8D0 407 509C (8D0407509C)8D0 407 509E (8D0407509E)8D0 407 509F (8D0407509F)8D0 407 509G (8D0407509G)8E0 407 509A (8E0407509A)8E0 407 509C (8E0407509C)8E0 407 509P (8E0407509P)Konkurenční kódy