OE 8D0121403L
VAG
Vyrovnávací nádoba chladicí kapaliny
VAG8D0 121 403 L, 8D0121403L, 8D0121403L+
    519,-ve skladu
    Barva: BíláDélka [mm]: 264,0šířka [mm]: 154Výška [mm]: 267,0Materiál: PlastDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s čidlem stavu chladivaDoplňkový potřebný díl (výrobek - číslo): CRB 135 000SDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez krytuVýška balení [cm]: 15,00šířka balení [cm]: 25,00Délka balení [cm]: 28,0Hmotnost netto [g]: 344EAN:4057635115810Použitá čísla70825717AP, 70825717, 376755031, 8MA 376 755-031
    469,-ve skladu
    Tvar zásuvky: oválnýDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez krytuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s čidlem stavu chladivaObsah [litr]: 1,5číslo výrobku doporučeného příslušenství: 2140037EAN:4250032473112VAG8D0 121 403 F (8D0121403F)8D0 121 403 J (8D0121403J)8D0 121 403 L (8D0121403L)Konkurenční kódy